Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yaşlanma ve kilo alıp verme ile birlikte kol bölgesinde de sarkmalar görünür. Düzenli spor yapmak ve cilt bakımı bile bazen bu durumun ortaya çıkmasına engel olamaz.

Kollarını yukarı kaldırdıklarında bu bölgede sallanmaya devam eden sarkıklar, özellikle yaz aylarında kolu açık giydiklerinde kadınları mutsuz etmektedir.

Bu problem kol germe dediğimiz ameliyat ile çözülebilmektedir.

Kol altına saklanarak yapılan kesiler ile bu bölgedeki cilt fazlalıkları ve yağ dokuları çıkarılarak, kol gergin bir görünüme kavuşturulur.

Kol bölgenizde herhangi bir deformiteden rahatsızlık duyuyorsanız, kol estetiği konusunda en sağlıklı ve doğru bilgiyi estetik plastik cerrahi uzmanı Opr. Dr. Muhammet Erkan’la yüz yüze görüşerek almalısınız

Doktor Muhammet Erkan sizi dinleyecek, beklentilerinizi öğrenecek, muayene ederek yapılması gerekenler konusunda size bilgi vereceklerdir.. Doktorunuz size özel bir değerlendirme ve planlama yapacaktır. Ameliyatın bütün ayrıntılarını size anlatacaktır. Estetik ameliyatların başarısı büyük oranda ameliyat öncesi yapılacak kişiye özel muayene, değerlendirme, planlama ve bilgilendirmeye bağlı olmaktadır.

Instagram

Messenger

Whatsapp

Hemen Ara